| Działa dłużej dzięki 6750 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do laptopów Asus Bu400a, Pro Bu400v i inne, pojemność 6750 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Asus:
Akumulator jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 6750 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 263 mm |
| Szerokość wymiaru | 85 mm |
| Głębokość wymiaru | 11 mm |
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.