| Dłuższe fotografowanie bez ograniczeń |
| Niezawodny zamiennik oryginału LP-E6 |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 01.06. u Państwa |
Bateria do aparatów i kamer Canon Eos 60d, Eos 5d Mark lI, Eos 7d i inne, pojemność 2400 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Canon:
Tether Tools:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2400 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 56 mm |
| Szerokość wymiaru | 38 mm |
| Głębokość wymiaru | 20 mm |