| Dłuższa gra bez ograniczeń |
| Wysokiej jakości zamiennik z pewnością |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do konsoli do gier, Astro C40 Tr Wireless Controller, Gaming C40 Tr Wireless Control, pojemność 1000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Astro:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Konsola do gier wideo |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 48 mm |
| Szerokość wymiaru | 32 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |