| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 07.04. u Państwa |
Bateria do kontrolerów dronów, Dji Mavic Mini Controller, pojemność 3400 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dji:
Bateria jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Trutnie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 66 mm |
| Szerokość wymiaru | 21 mm |
| Głębokość wymiaru | 20 mm |
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będziemy zadowoleni, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.