| Działa długo dzięki 8800 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do tabletów Samsung Tab Active Pro i innych, pojemność 8800 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technologia
To pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię możesz ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję użytkownika znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Akumulator jest kompatybilny z następującymi urządzeniami
Samsung:
Akumulator jest zamiennikiem następujących modeli akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Tabletki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 8800 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,85 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 165 mm |
| Szerokość wymiaru | 108 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |