| Długa żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i przebiegunowaniem |
| Wysokiej jakości zamiennik z roczną gwarancją |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 16.06. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Hurricane Spin Scrubber, Brush Cleaner Mop, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Brush:
Hurricane:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 130 mm |
| Szerokość wymiaru | 24 mm |
| Głębokość wymiaru | 23 mm |