| Dłuższy czas pracy bez efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bezpieczeństwo dzięki ochronie ogniw |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do elektronarzędzi, Lux-Tools Abs 12li 396951, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Lux-Tools:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Narzędzia akumulatorowe |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 10,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 80 mm |
| Szerokość wymiaru | 49 mm |
| Głębokość wymiaru | 22 mm |