| Dłuższy czas odkurzania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Hoover H Free i HF122, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojego
oryginalnego akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom gwarancji na utratę
pojemności tego akumulatora wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Hoover:
Akumulator jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 21,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 148 mm |
| Szerokość wymiaru | 88 mm |
| Głębokość wymiaru | 46 mm |