| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 07.04. u Państwa |
Bateria do odkurzacza Concept VR3110, VR3105, VR3115, VR3000, pojemność 2600 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Concept:
Akumulator jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 69 mm |
| Szerokość wymiaru | 37 mm |
| Głębokość wymiaru | 37 mm |