| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do Rowenta RH6543WH, RH6545WH, RH6547WH, pojemność: 2000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Moulinex:
Obh Nordica:
Rowenta:
Tefal:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących baterii oryginalnych
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 84 mm |
| Szerokość wymiaru | 81 mm |
| Głębokość wymiaru | 61 mm |
zdjęcie odpowiada, czy masz oznaczenie RS-RH5864 lub
VC2950C-P na swojej baterii?