| Przywróć tabletowi pełną wydajność |
| Niezawodne 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Bateria do tabletu Alcatel Tab 8, pojemność 5000 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Alcatel:
Bateria jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Tabletki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 118 mm |
| Szerokość wymiaru | 104 mm |
| Głębokość wymiaru | 3 mm |