| Dłuższe fotografowanie bez zmartwień |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do aparatu Canon EOS 5D Mark II, EOS 7D, EOS 70D i inne, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Canon:
Tether Tools:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 57 mm |
| Szerokość wymiaru | 38 mm |
| Głębokość wymiaru | 21 mm |