| Niezawodny lot bez efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania i pewności |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Gwarancja pojemności na 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Akumulator do drona DJI Mavic Air, pojemność 2350 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dji:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Trutnie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2350 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 87 mm |
| Szerokość wymiaru | 52 mm |
| Głębokość wymiaru | 31 mm |
Wypróbowałem go dzisiaj, 18 marca 2026 roku. Działa dobrze, więc zamówię kolejny.
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup i opinię. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.