| Niezawodny zamiennik bez kompromisów |
| Żywotność do 1200 cykli |
| Bez efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do telefonu myPhone 6300, pojemność 1000 mAh, Li-Ion, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Myphone:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 62 mm |
| Szerokość wymiaru | 38 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |