| Niezawodna wytrzymałość podczas grania |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 05.05. u Państwa |
Bateria do myszy bezprzewodowej RAZER Viper Ultimate, Viper V2 Pro, pojemność 500 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na
utratę pojemności tego akumulatora wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Razer:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Klawiatury i myszy |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 30 mm |
| Szerokość wymiaru | 23 mm |
| Głębokość wymiaru | 7 mm |