| Długa żywotność 2700 mAh |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 20.05. u Państwa |
Akumulator do kamery termowizyjnej Voltcraft BS-1000T, BS-1500T, pojemność 2700 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Voltcraft:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2700 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 63 mm |
| Szerokość wymiaru | 50 mm |
| Głębokość wymiaru | 7 mm |
Produkt wysokiej jakości
Dobrý den,
ještě jednou děkujeme za Váš nákup u Sunnysoftu. Nie ma tu żadnych przeszkód i trudności, a Sunnysoftu nie jest w stanie pomóc Vašim známým.