| Niezawodna energia dla syreny |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 02.04. u Państwa |
Bateria do bezprzewodowej syreny Jablotron JA-163A, pojemność 14500 mAh, Li-SOCl2, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Jablotron:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Systemy bezpieczeństwa |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Nie |
| Pojemność baterii | 14500 mAh |
| Typ baterii | Li-SOCl2 |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 61 mm |
| Szerokość wymiaru | 35 mm |
| Głębokość wymiaru | 33 mm |