| Dłuższy czas pracy dla beztroskiego sprzątania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 25.05. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Electrolux PF91, PF91-ALRP, pojemność 3000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Electrolux:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 32,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 94 mm |
| Szerokość wymiaru | 94 mm |
| Głębokość wymiaru | 62 mm |