| Niezawodne zasilanie systemów zabezpieczeń |
| Wytrzymuje do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
Bateria do systemów bezpieczeństwa Jablotron OS-360A, OS-365A, pojemność 3000 mAh, Ni-Mh, producent: Cameron Sino Technology
To pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię możesz ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję użytkownika znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Akumulator jest kompatybilny z następującymi urządzeniami
Jablotron:
Akumulator jest zamiennikiem następujących modeli akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Systemy bezpieczeństwa |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 4,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 89 mm |
| Szerokość wymiaru | 44 mm |
| Głębokość wymiaru | 23 mm |