| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do głośników Sonos Roam, pojemność 5200 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom gwarancji na utratę
pojemności tego akumulatora na okres 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Sonos:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Głośniki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 67 mm |
| Szerokość wymiaru | 37 mm |
| Głębokość wymiaru | 19 mm |
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będziemy zadowoleni, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.