| Przywróci czas pracy Twojemu głośnikowi |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do głośnika LG XBOOM Go PL7, pojemność 3500 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Lg:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Głośniki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 139 mm |
| Szerokość wymiaru | 37 mm |
| Głębokość wymiaru | 14 mm |