| Długi czas pracy podczas pomiarów |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do kamer termowizyjnych Flir E75, E85, E95, pojemność 6800 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Flir:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 6800 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 151 mm |
| Szerokość wymiaru | 54 mm |
| Głębokość wymiaru | 46 mm |