| Długi czas pracy podczas grania |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Bateria do konsol do gier Microsoft Xbox 360, pojemność 1200 mAh, Ni-MH, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdą Państwo na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Microsoft:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Konsola do gier wideo |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 2,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 57 mm |
| Szerokość wymiaru | 36 mm |
| Głębokość wymiaru | 20 mm |