| Dłuższa żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do golarek Panasonic ES-RT30, ES-SA40, pojemność 2000 mAh, Ni-MH, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Panasonic:
Bateria jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Golarki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 1,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 63 mm |
| Szerokość wymiaru | 14 mm |
| Głębokość wymiaru | 14 mm |
Jest to pełny zamiennik oryginalnej baterii
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.