| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Gwarancja pojemności przez pełne 12 miesięcy |
| Żywotność do 1200 cykli |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do laptopów HP Spectre x360 13, pojemność 4300 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Hp:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4300 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,1 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 265 mm |
| Szerokość wymiaru | 128 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |