| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do smartwatcha Amazfit GTS 2 Mini, pojemność 220 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Amazfit:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Smartwatche |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 220 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 19 mm |
| Szerokość wymiaru | 23 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |
Witaj Jaroslav,
jeszcze raz dziękujemy za zakup od Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.