| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 08.04. u Państwa |
Bateria do hulajnóg Xiaomi 1s / Essential / M365 / Mi Scooter 3, 36V/7.8 Ah, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
To pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Xiaomi:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Hulajnogi elektryczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 7800 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 337 mm |
| Szerokość wymiaru | 72 mm |
| Głębokość wymiaru | 43 mm |
Koniec baterii w 2023 roku, więc około 2 lata...
Witam, panie Zajac,
jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzi nas Pan następnym razem i jeśli poleci Pan usługi Sunnysoft swoim znajomym.