| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do dronów DJI Mavic Air 2 / Air 2S, 3500 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Ważna uwaga:
Przed zamówieniem sprawdź wersję oprogramowania sprzętowego swojego drona.
Od wersji oprogramowania V2.1.28 (od 5 września 2024 r.) firma DJI
dodała kod, który sprawi, że dron nie będzie rozpoznawał baterii innych
producentów. Jeśli posiadasz tę lub nowszą wersję, możesz poprosić
DJI o link do poprzedniej wersji oprogramowania, która obsługuje baterie
innych producentów.
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dji:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Trutnie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 87 mm |
| Szerokość wymiaru | 52 mm |
| Głębokość wymiaru | 41 mm |