| Długa żywotność 2000 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 20,00 zł | 02.04. u Państwa |
Bateria do szerokiej gamy trymerów Panasonic i Braun pojemność 2000 mAh, Ni-MH, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Braun:
Panasonic:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Golarki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 1,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 54 mm |
| Szerokość wymiaru | 14 mm |
| Głębokość wymiaru | 14 mm |
Bardzo precyzyjne dopasowanie do urządzenia
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.