| Dłuższy czas pracy podczas bezprzewodowego pisania |
| Wysokiej jakości zamiennik z 12-miesięczną gwarancją |
| Brak efektu pamięci ładowania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do klawiatury Logitech Mx Keys, pojemność 1500 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom gwarancji na utratę
pojemności tej baterii na okres 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Logitech:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Klawiatury i myszy |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 85 mm |
| Szerokość wymiaru | 19 mm |
| Głębokość wymiaru | 7 mm |