| Długa żywotność 4600 mAh |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 20.05. u Państwa |
Bateria do telefonów Asus Zenfone 6 2019, pojemność 4600 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na utratę
pojemności tej baterii przez 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Asus:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Telefony komórkowe i smartfony |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4600 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,85 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 87 mm |
| Szerokość wymiaru | 65 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |