| Niezawodny zamiennik oryginalnej baterii |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Aby zamówić |
|---|
| Dostarczymy produkt na podstawie zamówienia. Zostaniesz poinformowany o dostawie po otrzymaniu zamówienia lub napisz do nas. |
Bateria do myszy Logitech Mx Vertical i inne, pojemność 180 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Uwaga: Myszki bezprzewodowe MX Vertical są
produkowane z różnymi rodzajami złączy akumulatora, dlatego przed
zakupem akumulatora zalecamy sprawdzenie typu złącza!
Akumulator CS-LOM007SL z drugim złączem można zamówić tutaj
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Logitech:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Klawiatury i myszy |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 180 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 32 mm |
| Szerokość wymiaru | 17 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |