| Długa żywotność 6800 mAh |
| Pełnowartościowy zamiennik wysokiej jakości |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 15.05. u Państwa |
Bateria do tabletów Samsung Galaxy Tab A7, pojemność 6800 mAh, Li-Pol, producent Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Samsung:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Tabletki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 6800 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,85 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 159 mm |
| Szerokość wymiaru | 109 mm |
| Głębokość wymiaru | 3 mm |