| Dłuższy czas pracy podczas każdego nagrywania |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do kamer GoPro Max/ Max 360/ ACBAT-001, pojemność 1400mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom gwarancji na utratę
pojemności tej baterii na okres 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Gopro:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Aparaty i kamery |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1400 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,9 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 51 mm |
| Szerokość wymiaru | 27 mm |
| Głębokość wymiaru | 11 mm |