| Przywraca zegarkowi pełną wydajność |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci ładowania |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do zegarka Huawei GT2 PRO/46 mm, pojemność 450 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
To pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię możesz ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Wydłużona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję użytkownika znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Akumulator jest kompatybilny z następującymi urządzeniami
Huawei:
Akumulator jest zamiennikiem następujących modeli akumulatorów
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Smartwatche |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 450 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,8 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 26 mm |
| Szerokość wymiaru | 25 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.
Dziękuję za odpowiedź.Suchý
baterie są poza gwarancją na pojemność od 6 do 12 miesięcy, prosimy o kontakt mailowy z kolegą pod adresem reklamace@sunnysoft.cz
Pozdrawiam
www.SUNNYSOFT.cz