| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Akumulator do maszynek do strzyżenia Moser ChromStyle/Wella Academy/Super Cordless, pojemność 2000mAh, Ni-Mh, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik Twojej oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom gwarancji na utratę
pojemności tej baterii na okres 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Moser:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Golarki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 3,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 57 mm |
| Szerokość wymiaru | 34 mm |
| Głębokość wymiaru | 25 mm |
Baterie do urządzenia działają dobrze. Zobaczymy, jak długo wytrzymają.
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.