| Pełnowartościowy zamiennik oryginału |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| 12-miesięczna gwarancja na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 02.04. u Państwa |
Bateria do dronów DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom, pojemność 3600mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Ważna informacja:
Przed zamówieniem sprawdź wersję oprogramowania sprzętowego (firmware)
swojego drona. Od wersji firmware V2.1.28 (od 5 września 2024 r.)
firma DJI dodała kod, który sprawia, że dron nie będzie rozpoznawał
baterii innych producentów. Jeśli posiadasz tę lub nowszą wersję,
możesz poprosić DJI o link do poprzedniej wersji oprogramowania, która
obsługuje baterie innych firm.
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
DJI:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Trutnie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 15,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 98 mm |
| Szerokość wymiaru | 63 mm |
| Głębokość wymiaru | 45 mm |
Wszystko wydaje się działać tak, jak powinno
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.