| Niezawodna wydajność 2600 mAh |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 09.04. u Państwa |
Bateria do niań elektronicznych Philips Avent Scd831, Philips Avent Scd833 i innych, pojemność 2600 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną
gwarancję na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Philips:
Akumulator jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Elektroniczne nianie |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 68 mm |
| Szerokość wymiaru | 18,5 mm |
| Głębokość wymiaru | 68 mm |