| Niezawodna wydajność 4050 mAh |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 28.04. u Państwa |
Bateria do tabletu Lenovo ThinkPad X280 / ThinkPad A285, pojemność 4050mAh, Li-Polymer, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Lenovo:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 4050 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,46 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 250 mm |
| Szerokość wymiaru | 94 mm |
| Głębokość wymiaru | 7 mm |