| Długa żywotność 3400 mAh |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 02.04. u Państwa |
Bateria zamienna do AEG i Electrolux, pojemność 3400 mAh, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Aeg:
Electrolux:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,2 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 77 mm |
| Szerokość wymiaru | 59 mm |
| Głębokość wymiaru | 25 mm |
Działa świetnie.
Dziękujemy za recenzję i zakup. Życzymy miłego dnia.
prosimy o kontakt z kolegami pod adresem velkoobchod@sunnysoft.cz