| Dłuższy czas odkurzania |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 19.05. u Państwa |
Bateria do odkurzacza Hoover serii FD22, pojemność 2000 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Beko:
Hoover:
Tek:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 21,6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 146 mm |
| Szerokość wymiaru | 61 mm |
| Głębokość wymiaru | 33 mm |
W pełni funkcjonalny, jestem zadowolony.
Witam,
Jeszcze raz dziękujemy za zakup w Sunnysoft. Będzie nam miło, jeśli odwiedzisz nas następnym razem i jeśli polecisz usługi Sunnysoft swoim znajomym.
czy ta bateria jest kompatybilna z odkurzaczem eta supersonic. Typ: 2231 90000, 21,6 V, 2000 mAh, 43,2 Wh. Dziękuję za odpowiedź.
nie, to powinno być to https://www.baterie-pro.cz/CS-GNX701VX.html