| Niezawodny zamiennik bez kompromisów |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do laptopów Lenovo Ideapad C340 / Ideapad Flex, pojemność 2850 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej dla Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Lenovo:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2850 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 15,36 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 242 mm |
| Szerokość wymiaru | 98 mm |
| Głębokość wymiaru | 6 mm |