| Dłuższy czas pracy dla MacBooka |
| Łatwa wymiana bez płytki |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 20,99 zł | 09.06. u Państwa |
Bateria do Apple A2141, Apple Macbook Pro 16 2019, pojemność 8700 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
W przypadku tego typu baterii kabel połączeniowy został
zoptymalizowany. Po tej optymalizacji kabla baterię można wymienić
bezpośrednio, bez konieczności demontażu płyty głównej. Oryginalne
złącze wymaga usunięcia płyty głównej w celu wymiany baterii.
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej gwarancji
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Apple:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 8700 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 11,36 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 319 mm |
| Szerokość wymiaru | 99 mm |
| Głębokość wymiaru | 12 mm |