| Pełny zamiennik bez kompromisów |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Bez efektu pamięci |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 19.05. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy Hoover Rbc030/Rbc040/Rbc050/Rbc070/Rbc090, pojemność 2500 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Hoover:
Bateria jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 75 mm |
| Szerokość wymiaru | 58 mm |
| Głębokość wymiaru | 32 mm |
14,4V-2200mAh-32Wh 4CR19/65
nie, producent nie wymienia go jako kompatybilnego, ROBOCOM3 nie jest w ogóle wymieniony w bazie danych.