| Niezawodny czas pracy dla terminala |
| Wysokiej jakości zamiennik Cameron Sino |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 20.05. u Państwa |
Bateria do terminala płatniczego Verifone Vx675/Vx690/C680, pojemność 2600mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Baterię można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi można znaleźć na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Aisino:
Verifone:
Akumulator jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Terminale płatnicze |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 66 mm |
| Szerokość wymiaru | 22 mm |
| Głębokość wymiaru | 19 mm |