| Niezawodne podtrzymanie pamięci BIOS |
| Sprawdzona jakość Cameron Sino |
| Do Dell Latitude E4200 E4300 |
| 12-miesięczna gwarancja pojemności |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 01.06. u Państwa |
Bateria podtrzymująca do laptopów Dell Latitude E4200/E4300, pojemność 200 mAh, Li-Ion, producent: Cameron Sino Technology
Jest to wysokiej jakości jednorazowa bateria nienadająca się do ponownego
ładowania dla Twojego urządzenia.
Bateria jest dostarczana w eleganckim plastikowym opakowaniu.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za
doskonałą jakość swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom
12-miesięcznej gwarancji na utratę pojemności tej baterii.
Ważna uwaga: ta bateria nie jest ładowalna.
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Dell:
Bateria jest zamiennikiem poniższych oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Notebooki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Nie |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 3 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 27 mm |
| Szerokość wymiaru | 20 mm |
| Głębokość wymiaru | 4 mm |