| Wydłużona gwarancja na pojemność z 6 do 12 miesięcy |
| Wysokiej jakości producent akumulatorów Cameron Sino |
| Ponad 20 000 akumulatorów tej marki |
| Własny rozwój baterii od 2000 roku |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 02.04. u Państwa |
Bateria do zegarka Garmin Fenix 3 / 3 HR, pojemność 300 mAh, Li-Pol, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Baterię można ładować oryginalną lub kompatybilną ładowarką
przeznaczoną do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tej baterii, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość swoich
produktów. Jako dowód jakości zapewnia konsumentom 12-miesięczną gwarancję
na utratę pojemności tej baterii.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Garmin:
Bateria jest zamiennikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Smartwatche |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Typ baterii | Li-Pol |
| Napięcie akumulatora | 3,7 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 32 mm |
| Szerokość wymiaru | 25 mm |
| Głębokość wymiaru | 5 mm |
Idealnie zapakowany, nie ma szans na uszkodzenie. Pojemność odpowiada podanej wartości, rozmiar jest w sam raz.
Dziękuję:)
według wszystkiego ta bateria powinna być odpowiednia dla zegarków Garmin 920XT.
Czy można to potwierdzić?
Dziękuję.
Baterie do tego modelu można zamówić tutaj:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-3565/baterie-pro-garmin-forerunner-920xt-ekv-361-00078-00-300mah.html?qn=CS-GMF920SH
Pozdrawiam
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz
ale nie jestem pewien czy cena za baterię jest odpowiednia, 107 euro to sporo :)
Przepraszamy i dziękujemy za poinformowanie nas o tym. Cena została skorygowana, ale data dostawy faktycznie przypada w ciągu około 90 dni od złożenia zamówienia.
Z poważaniem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz