| Do 1200 cykli ładowania |
| Brak efektu pamięci |
| Ochrona przed przeładowaniem |
| Gwarancja pojemności 12 miesięcy |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 22.05. u Państwa |
Bateria do Dymo Labelmanager 360d, Labelmanager 420p, Rhino 4200 i Rhino 5200, 1600mAh, blister
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości oferuje konsumentom gwarancję na
utratę pojemności tego akumulatora wynoszącą 12 miesięcy.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
3m:
Dymo:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Drukarki |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1600 mAh |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora | 7,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 68 mm |
| Szerokość wymiaru | 41 mm |
| Głębokość wymiaru | 24 mm |
https://www.dymo-stitkovace.cz/dobijeci-bateriovy-blok-dymo-pro-lm-260_-280-a-pnp?ItemIdx=0
https://www.dymo-stitkovace.cz/stitkovac-dymo-labelmanager-pnp-s0915350?ItemIdx=10
Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
Jiří Vokáč
jakie jest oznaczenie baterii ?
(coś w stylu:
Bateria jest odpowiednikiem tych oryginalnych baterii
1759398
PL-200-BAT
S0895840
W002856" ?
Pozdrawiam
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz
Etykieta baterii:
Bateria litowo-jonowa 7.4V650mAh 4.81Wh
Nazwa modelu: 14430 650 mAh*2
W003688
SKU# S0895880
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-2738/baterie-pro-dymo-labelmanager-650mah.html?qn=CS-DML260SL
Pozdrawiam
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz