| Przywraca pełną moc odkurzacza |
| Brak efektu pamięci |
| Wytrzymuje do 1200 cykli |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 24.06. u Państwa |
Bateria do odkurzaczy robotycznych Dirt Devil i inne, pojemność: 1800mAh, producent: Cameron Sino Technology
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnej
baterii.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do danego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 do
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Aircraftvacuums:
Dirt Devil:
Ecovacs:
Midea:
Puppyoo:
Pyle:
Sencor:
Sichler:
Symbo:
Taurus:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Odkurzacze i odkurzacze automatyczne |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 100 mm |
| Szerokość wymiaru | 43 mm |
| Głębokość wymiaru | 29 mm |
Produkt bardzo dobrze współpracuje z odkurzaczem automatycznym.
w przypadku tej baterii lepiej jest naładować ją ponownie po użyciu. Baterie są sformatowane fabrycznie, ale zaleca się pełne naładowanie przed pierwszym użyciem.
Pozdrawiam
Lefner Ales
www.SUNNYSOFT.cz