| Długa żywotność 3300 mAh |
| Brak efektu pamięci |
| Do 1200 cykli ładowania |
| 12 miesięcy gwarancji na pojemność |
| Dostawa na adres | 19,99 zł | 18.06. u Państwa |
Bateria do Paslode 900400 (zam. 404400) 3300mAh, Ni-MH
Jest to pełnowartościowy i wysokiej jakości zamiennik oryginalnego
akumulatora.
Akumulator można ładować za pomocą oryginalnej lub kompatybilnej ładowarki
przeznaczonej do Twojego urządzenia.
Rozszerzona gwarancja na utratę pojemności z 6 na
12 miesięcy
Producent tego akumulatora, firma Cameron Sino, ręczy za doskonałą jakość
swoich produktów. Jako dowód jakości udziela konsumentom 12-miesięcznej
gwarancji na utratę pojemności tego akumulatora.
Właściwości
Instrukcja
Instrukcję obsługi znajdziesz na tej stronie.
Parametry
Kompatybilność
Paslode:
Akumulator jest odpowiednikiem następujących oryginalnych baterii
| Typ akcesoriów | |
| Jest oryginalnym akcesorium producenta urządzenia | Nie |
|---|---|
| Baterie do | Narzędzia akumulatorowe |
| Zasilanie i bateria | |
| Ładowania | Tak |
| Pojemność baterii | 3300 mAh |
| Typ baterii | Ni-MH |
| Napięcie akumulatora | 6 V |
| Wymiary i waga | |
| Wysokość wymiaru | 135 mm |
| Szerokość wymiaru | 50 mm |
| Głębokość wymiaru | 33 mm |
Niestety model Plus nie jest wymieniony jako kompatybilny. Prosimy o odwiedzenie jednego z naszych oddziałów z istniejącą baterią, a my postaramy się znaleźć odpowiedni zamiennik.
Pozdrawiam
Lefner Ales
www.SUNNYSOFT.cz